עובדים יותר ומקבלים פחות? מהיום אפשר אחרת! אשטרום מגדירה מחדש את ה- Work-Life Balance

Ashtrom Team 02.11.2020

שנת 2020 הייתה בין השאר השנה שבה הבנו באמת כמה זמן מהיומיום שלנו מנוצל לטובת עבודה - בדרך לעבודה, במשרד ובחזרה מהמשרד. אז, האם אנחנו מצליחים באותו ניסיון שילוב בין עבודה לחיים או שברוב המקרים השילוב הזה נועד לכישלון חרוץ?

שנת 2020 הייתה בין השאר השנה שבה הבנו באמת כמה זמן מהיומיום שלנו מנוצל לטובת עבודה – בדרך לעבודה, במשרד ובחזרה מהמשרד. מדובר למעשה ברובן המוחלט של שעות הערות שלנו, חלק ניכר מהיומיום שלנו, מהשבוע שלנו ומהחיים עצמם. לאור האירועים שהתרחשו בעולם בשנת 2020 והמעבר לעבודה מהבית, הניסיון המתמיד לשלב בין חיי העבודה והקריירה לבין החיים האישיים שלנו עלה מדרגה. אנחנו כבר מבינים ויודעים למשל איך נראה יום עבודה שארוחת הצהריים עם המשפחה היא חלק ממנו או את המקום החשוב והכרחי של תחביבים ופעילות גופנית (כן כחלק מיום עבודה). גם כשכולנו נחזור באופן מוחלט לעבודה והמציאות של 2020 תהיה סיפור ישן, עדיין נשאל את עצמנו כל הזמן – האם הפקקים הם באמת גזרת גורל או שיש דרך נעימה יותר לעבוד? ובסופו של יום – האם אנחנו מצליחים באותו ניסיון שילוב בין עבודה לחיים או שברוב המקרים השילוב הזה נועד לכישלון חרוץ? בואו איתנו למסע לחקר ה- Work-life balance שבסופו תדעו איך תוכלו גם אתם להשפיע עליו.

קצת רקע
העובד הישראלי הממוצע עובד יותר מברוב מדינות ה- OECD. מעסיקים וארגונים רבים עדיין מודדים עובדים לפי כמות שעות העבודה שלהם ולא על פי ביצועים. תוסיפו לשעות העבודה בפועל גם את השעות בהן נדרש העובד להתנייד ממקום העבודה לביתו ולהפך – ותקבלו שעות עבודה ברוטו שגבוהות בהרבה מהממוצע במדינות ה-OECD. אם לא די בכך, הרצון להצליח ולפתח קריירה משגשגת, מעניק מוטיבציה לעובדים להקדיש חלק ניכר מזמנם הפנוי לענייני עבודה. מצב זה מייצר יום עבודה ארוך במיוחד ולעיתים רבות מצב של עבודה ללא גבולות. לא עניתם למייל ב-23:00? מוזר.. וכך, הזמן המוקדש לעבודה נוגס בשעות הפנאי ומשבש את היכולת לאזן בצורה בריאה בין עבודה וקריירה לשעות פנאי וחיים אישיים.

מה המטרה של איזון בין העבודה לחיים?
בבסיס האיזון, קיימת הבנה שאין עבודה בלי חיים ואין חיים בלי עבודה. שני הפרמטרים במשוואה חשובים: העבודה היא חלק חשוב ובלתי נפרד מהחיים בעולם המערבי המודרני. לא שלצד עבודה מספקת ומתגמלת, אנו נדרשים לקיים חיים מספקים – חיים מלאים בהם אנחנו מוצאים זמן להתפתח ברמה האישית במגוון תחומי עניין. 

כאשר אין איזון בין השניים והעבודה הופכת שם נרדף ל"חיים עצמם", אנו נשחקים והופכים לחסרי מוטיבציה, מתוסכלים ופחות פרודוקטיביים. אלא שאז, באופן פרדוקסלי, התפוקות שלנו נפגעות ואנחנו פוגעים בעבודה שלנו. לעומת זאת, כאשר מטפחים ראייה הוליסטית של העובד ומייצרים את האיזון בין חיינו האישיים, חיי המשפחה, התחביבים שלנו, התזונה והכושר, אנו הופכים למאושרים יותר, שלמים יותר, פרודוקטיביים יותר בעבודה ובחיינו האישיים כאחד. WIN-WIN.

אנחנו מאמינים שאפשר אחרת!
לאחר תכנון מעמיק, ומתוך רצון אמיתי לייצר חווית עבודה הוליסטית המשלבת בין סביבת עבודה מתקדמת לבין מתחמי פנאי ולייף סטייל, אנו באשטרום גאים להציג לכם את Ashtrom Port – מתחם אחד המשלב בצורה מדויקת בין שני העולמות ומאפשר יצירת איזון אמיתי בין חיי העבודה לחיינו האישיים. החזון שהוביל אותנו לאורך הקמת המתחם הוא הרצון לייצר סביבה אחת המאפשרת לחיים לצמוח, להתפתח ולשגשג לצד העבודה ולהפך. בשל כך, במתחם החדש שהקמנו במיקום אסטרטגי בלב הוד השרון, מתאפשר בפעם הראשונה לעובדים ולמעסיקים כאחד לשלב בין התפתחות אישית וקריירה. 

אנחנו לא עוד חלל עבודה משותף! מה תמצאו במתחם החדש?
חללי עבודה משותפים קיימים בשוק העבודה כבר זמן רב. אך כולם נותנים מענה רק לצורך אחד מתוך משוואת ה – Work-life balance. חלל עבודה המשמש כמשרד זמני לאנשים פרטיים עסקים וחברות שונות. אך הם אינם עונים על הצורך השני במשוואת ה – Work-life balance: התפתחות אישית, שילוב תחומי עניין מחיי היומיום ורווחה אישית. כל זה במטרה לייצר את האיזון המדובר בין חיים לעבודה.

מתוך כך, החלטנו שאנחנו באשטרום עושים זאת אחרת. לא עוד חלל עבודה משותף אשר מאלץ את המשתמשים בו להתאים את עצמם ואת אורח החיים שלהם למתחם העבודה. יצרנו מתחם עבודה ייחודי ומתקדם אשר מתאים את עצמו לפי הצרכים, הרצונות וקצב ההתפתחות של הארגון והעובדים. 

עבודה ברמה הכי גבוהה- Port Workspaces
משרדים וחללי עבודה בהתאמה אישית אשר משתנים בכל עת וביעילות לפי צרכי הארגון. ב- Ashtrom Port תוכלו למצוא מגוון חדרי ישיבות מתקדמים טכנולוגית, חללי עבודה משותפים המקנים קרקע פורייה ליצירת קונקשיין עסקי, אינטרנט במהירות גבוהה, תאי טלפון פרטיים, צוות IT ועוד. ה-Port יעמיד לשירותכם משרדים בסביבת עבודה איכותית ומשודרגת . המתחם נבנה מתוך אמונה שהגיע הזמן לשנות את הדרך בה אנחנו משלבים עבודה עם חיים ונותן לכם את החופש להיות בדיוק מי שאתם. Ashtrom Port מחבר את כולם.

חוויה ברמה הכי גבוהה -Port Experience
מתחם המאפשר יצירת איזון אופטימלי בין חיים אישיים לעבודה. בין היתר תמצאו במתחם לאונג' יוקרתי ומושקע, מתחם סדנאות ואירועים, מטבח מאובזר, מתחם כושר ובריאות מגוון המציע שיעורי סטודיו וחדר כושר המציע מכשור וציוד ספורט איכותי. בנוסף, שירותי טיפוח כביסה וניקוי יבש, מלתחות מאובזרות, ועוד. הצורך בגמישות ובחיבור בין חיים לעבודה בא לידי ביטוי במתחם זה. בזמן התכנון של המתחם הובילה אותנו האמונה שהורות ומשפחה יכולים להשתלב ביום העבודה. יוגה, פילטאיס או אימון בחדר הכושר באמצע יום העבודה הם אינם מותרות השמורות ליחידי סגולה בלבד. במתחם ה-Port Experience יצרנו מסגרת המאפשרת לאנשים שונים עם צרכים שונים לקדם למידה אישית, התפתחות והתקדמות מקצועית מתוך ראיה הוליסטית המאפשרת חיבור בין שאיפותינו בחיים לשאיפותינו בעבודה.

כיצד Ashtrom Port יעזור לכם ליצור את ה – Work-life balance שלכם?
כמו שכבר ציינו, רבים מאיתנו מבלים את רוב שעות היום בדרך לעבודה, בעבודה עצמה, ואז בחזרה ממנה. ובניסיון מתמיד לשלב בין חיי עבודה וקריירה לבין החיים האישיים, המשפחה, התחביבים והחברים. המתחם שלנו מאפשר ומקדם Work-life balance בצורה מיטבית מכיוון שהוא מבטל את הצורך לעבור ממקום העבודה שנמצא במקום אחד, למגוון הפעילויות של החיים האישיים שלנו, אשר נמצאות ברוב המקרים במקום אחר. 

כאשר תעבדו במתחם Ashtrom Port, תוכלו בקלות לעבור בין עולמות העבודה והפנאי בצורה פשוטה ויעילה ותחסכו שעות רבות של נסיעות ועמידה בפקקים לטובת ייעול הזמן שלכם וניצול מקסימלי של היום שלכם. אם תרצו לשלב ביום העבודה שלכם גם את הצורך להיות פעילים, להזיז את הגוף ולעבוד על הכושר הגופני שלכם כבר אין צורך לעמוד שעות בפקקים בדרך חזרה מהעבודה לחדר הכושר. לא פחות חשוב מכך – אימון כחלק מיום העבודה, מגביר את הריכוז והופך את שעות העבודה בפועל לפרודקטיביות הרבה יותר.

ב – Export מתחם ספורט ו-Lifestyle‏ מגוון הכולל בין היתר שיעורי סטודיו, חוגים איכותיים, חדר כושר מתקדם ומלתחות מאובזרות, תוכלו לשלב אימון לפני או אחרי העבודה ואף במהלך העבודה.

ב-Dock, מתחם ה-Meet-up שלנו, תוכלו ליצור קשרים חדשים ולהיות חלק מקהילה עסקית משגשגת, או לארח פגישה עסקית חשובה. זהו מתחם למפגש ואירוח המחבר בין עובדי ה-Port ומעניק קרקע פורייה להעמיק וליצור קשרים עסקיים. לצד המפגשים השוטפים, המתחם מהווה חלל לכנסים ולאירועים, הדרכות, פרזנטציות ופגישות עסקיות. 

אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק מהעתיד
האיזון בין חיים אישיים לבין עולם העבודה נגיש מאי פעם. כאשר תצטרפו אלינו תוכלו להנות משני העולמות במקום אחד. אנו מייצרים עבורכם סביבת עבודה אחת אשר מאפשרת התפתחות אישית, מקצועית ועסקית תחת פלטפורמה חדשנית אחת, במרחק נגיעה ובלי הצורך להניע את האוטו. מהיום עובדים יותר ומקבלים יותר! בואו לעצב יחד איתנו את ה – Work-Life Balance