הדרך ליום עבודה מושלם עובר בחדר הכושר: למה כדאי להתאמן דווקא במהלך יום עבודה, ואיך עושים את זה נכון

16.11.2020

איך אפשר לשלב בין הצורך לעבוד ולהתפרנס, לפתח קריירה ולשגשג בעולם העסקים עם הצורך הכל כך בסיסי לדאוג לעצמכם פיזית ונפשית? 

יום העבודה שלכם יכול להפוך מעוד יום עבודה שגרתי במשרד ליום מלא אנרגיות, השראה ותחושת סיפוק. בעידן המודרני "נגזר על כולנו" לצאת ולעבוד. כל יום במשרד עשוי להיות מאתגר ונמשך לעיתים שעות ארוכות. בזמן הפנוי שעוד נותר לנו, אנחנו אמורים לדאוג לעצמנו, לרווחה האישית שלנו, לבריאות שלנו ולכושר הגופני שלנו. אז איך בעצם משלבים את הצורך לעבוד ולהתפרנס, לפתח קריירה ולשגשג בעולם העסקים או החברה שאתם עובדים בה, עם הצורך הכל כך בסיסי לדאוג לעצמכם פיזית ונפשית? 

אז מה עושים? נכנסים לחדר הכושר!

אימון גופני בכלל, ואימון בחדר הכושר בפרט, מהווים את הדרך המרכזית לשמור על הגוף והנפש בריאים. אימון גופני יעיל לשמירה על איזון בין חיי העבודה והחיים האישיים מכיוון שהוא עובד במקביל בשני מישורים -המישור הפיזי והמישור הפסיכולוגי. במישור הפיזי, אימון בחדר כושר משפר את היכולות הגופניות והתפקוד בחיי היומיום. במישור הפסיכולוגי, במהלך אימון גופני משתחררים הורמונים כגון אדרנלין, אנדורפין, סרוטונין ודופמין אשר אחראים בין היתר על מצב הרוח שלכם. במחקרים רבים נמצא כי אימון גופני ועיסוק בספורט תורמים לתחושת אופוריה, ערנות מוגברת ותחושת רווחה כללית טובה יותר. בקיצור – אחרי אימון אתם עשויים להרגיש טוב יותר, פחות עייפים ויותר חיוניים ועירניים. כמו כן, מחקרים רבים הראו שאימון גופני בחדר הכושר תורם להעלאת תחושת הביטחון העצמי, המסוגלות העצמית והערך העצמי. 

אם כבר השתכנעתם שאימון במהלך יום עבודה יעשה לכם פלאים, בואו נראה לכם איך עושים את זה נכון

ארגונים וחברות רבות ברחבי העולם כבר הבינו מזמן שעל מנת לקבל עובדים יעילים ופורים יותר, צריך לאפשר לעובדים את הזמן ואת התנאים המתאימים על מנת לשלב בצורה מיטבית בין חיי העבודה לחיים האישיים שלהם. כאשר מעסיקים מעודדים יצירת איזון נכון בין עבודה לחיים האישיים, הם מקבלים עובדים מסורים יותר, פוריים יותר וכאלו המוכנים להשקיע יותר זמן ומאמץ בכל רגע נתון שבו הם בעבודה. אחת מהדרכים העיקריות ליצירת איזון בין עבודה לחיים, היא יצירת פלטפורמה המאפשרת לעובדים להזיז את הגוף במהלך העבודה. אבל מה עושים כאשר הפלטפורמה הזאת לא קיימת, ואין אפשרות כלכלית לחברה, הארגון או המעסיק לספק לעובדים חדר כושר צמוד במהלך היום? עוברים לעבוד במתחמי עבודה משותפים ומתקדמים אשר מספקים את כל מה שמשרד צריך בעידן המודרני, כולל חדר כושר צמוד ומלתחות מאובזרות.

העולם מתקדם, תתקדמו גם אתם

תהליכים רבים ברחבי העולם הובילו חברות וארגונים גדולים ומובילים להבין שכיום אין צורך בהכרח להחזיק משרדים משלהם. זאת ביחד עם הרצון להעניק לעובדים את האפשרות לקבל את התנאים הטובים ביותר, מתוך הידיעה שהמעסיקים יהנו בחזרה מעובדים יעילים ומסורים יותר. עם השנים הלכה והתחזקה כךמגמה של ויתור על המשרדים הישנים ומעבר לחללי עבודה משותפים מתקדמים וטכנולוגיים אשר מאפשרים להם לקבל את כל הטוב שבשני העולמות וליצור את החיבור האידיאליבין חיים לעבודה. מצד אחד משרדים בהתאמה אישית לפי צרכי החברה או הארגון, ומצד שני מתחם המאפשר ומעניק חוויות המעצימות את העובדים תוך מתן דגש על רווחה אישית, פיזית ונפשית. 

לרצות להרגיש טוב בעבודה זאת לא מילה גסה. איך אנחנו מעצבים מחדש את עולם העבודה

את המגמות והשינויים שעובר עולם העבודה יחד עם הצורך לייצר את האיזון הכל כך חשוב בין החיים האישיים לעבודה,זיהתה חברת אשטרום כבר מזמן. החברה אשר חרטה על דגלה להוביל ולנהל את הנכסים החשובים במדינת ישראל רואה את עצמה מחויבת להקמה של משרדים מתקדמים בהם אנשים לא רוצים רק לעבוד. אלא לחיות, להתפתח ולשגשג. המודל הישן של משרד בבעלות חברה או ארגון אשר מספק רק את התנאים הבסיסיים הדרושים לעובדים לעבור יום עבודה, הוא כבר לא המודל המוביל. העובדים היום דורשים יותר. ואנחנו באשטרום רוצים לספק להם יותר.

שלבו את יום העבודה שלכם עם משהו שעושה לכם טוב

עם החזון של יצירת מקומות עבודה בהם אנשים יוכלו לשגשג ולהתפתח, תוך מחשבה על צרכי חברות וארגונים מובילים בישראל ובעולם,הקמנו בלב הירוק של הוד השרון סביבת עבודה המשלבת בצורה אופטימלית בין עבודה לחיים. מצד אחד: 

Port Workspaces, משרדים וחללי עבודה בהתאמה אישית אשר יכולים להשתנות ולהשתדרג בכל עת לפי צרכי הארגון. כמו כן, תוכלו גם להנות ממגוון חדרי ישיבות מתקדמים טכנולוגית , חללי עבודה משותפים המקנים קרקע פורייה ליצירת קונקשיין עסקי, אינטרנט במהירות גבוהה, תאי טלפון פרטיים, צוות IT ועוד.

ומצד שני: Port Experience, מתחם המאפשר את השילוב עם החיים האישיים. בין היתר תמצאו במתחם לאונג' יוקרתי ומושקע, מתחם סדנאות ואירועים, מטבח מאובזר, מתחם כושר ובריאות מגוון המציע שיעורי סטודיו וחדר כושר מאובזר. בנוסף, שירותי טיפוח כגון כביסה וניקוי יבש, מלתחות מאובזרות, ועוד. 

עכשיו אתם יודעים שזה אפשרי

היום זה כבר לא חלום רחוק, להנות משני העולמות במקום אחד. כבר הבנו כמה שאימון גופני בחדר הכושר יכול לעשות פלאים לכם ולארגון שלכם. אז למה להתאמץ אם אפשר לשלב את השניים בסביבת עבודה אחת אשר נותנת את המקום להתפתח ברמה האישית והעסקית בנשימה אחת, ובלי הצורך אפילו להניע את האוטו. הכל במרחק נגיעה. קל, פשוט, אלגנטי ויעיל.