כיצד זה בא לידי ביטוי?

כיצד זה בא לידי ביטוי?

1. כל חבר במתחם שלנו נדרש במסגרת החוזה שלו לחתום בעת הצטרפותו גם על קוד אתי. מוזמנים לקרוא אותו.
2. הענקנו לשתי עמותות משרדים ללא עלות, לתקופות שבין 3 ל-6 חודשים, כדי שיוכלו לקדם את הפעילות המבורכת שלהם. מוזמנים להתרשם מהעמותות שיושבות אצלנו וחברות פעילות בקהילה שלנו.
3. בחנו את שרשרת האספקה שלנו ובחרנו ספקים אשר לנגד עיניהם חזון דומה לשלנו. במקום עובדי קבלן לניקיון, אנחנו עובדים עם הקואופרטיב וחברת אספקת הציוד המשרדי שלנו היא 100%. מכירים עוד ספקים שכדאי לנו להכיר? נשמח לשמוע
4. אין במתחם שלנו שימוש בחד פעמי ומתקיימת הפרדת פסולת במטבחים המרכזיים
5. במתחם שלנו עומדות לשירותכם מקלחות וחניות אופניים על מנת להפחית שימוש ברכבים פרטיים
6. לאורך השנה ה-port יקיים אירועי חשיפה, הרצאות תוכן ופעילויות הנוגעות לסוגיות החברתיות הבוערות בישראל

שיקום אחר

שיקום אחר

העמותה הוקמה בשנת 2004, על מנת לקדם שינוי חברתי והשתלבות אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית בשוק העבודה התחרותי ובקהילה. למעלה מעשור העמותה פועלת ומקדמת שינוי חברתי להגברת הנכונות, המודעות ומתן הזדמנות שווה להעסקת אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית בשוק התחרותי. בשנות פעילותה הצליחה העמותה לסייע להשתלבות מאות אנשים המתמודדים עם מגבלות נפשיות, במגוון רחב של מקומות עבודה ותפקידים. פעילותה מתבצעת בשיתוף פעולה הדוק עם משרדי הבריאות והביטחון וכן עם המוסד לביטוח לאומי.

Science Abroad

Science Abroad

Science Abroad הוקמה בשנת 2006, קהילה בינלאומית עבור יותר מ- 3,700 חוקרים ישראלים ברחבי העולם. הארגון מפעיל 32 מרכזים בצפון אמריקה, אירופה ואוסטרליה המנוהלים על ידי מדענים מתנדבים ומעניק כלים, מפתח קשרים ופותח דלתות למדענים ישראלים המבקשים לשוב לישראל על מנת שיביאו עימם את הידע, הכישרון, הניסיון והקשרים שצברו לאקדמיה ולתעשייה כמנוע צמיחה לישראל.

מאה אחוז

מאה אחוז

מאה אחוז הוא עסק שעובד אחרת – עסק חברתי המאפשר לעסקים לקנות טוב ולעשות טוב. ברכישה מעסק חברתי אתה מרוויח פעמיים: מוצר זול ואיכותי ותרומה לקהילה. באמצעות המודל השקוף של מאה אחוז, אנחנו קונים את כל הציוד הדרוש והם מפני מחצית מהרווחים שלהם לטובת מטרות חברתיות.

רוצים להיות חלק?

רוצים להיות חלק? לשמוע עוד? להציע לנו עוד רעיונות? מחכים לטלפון מכם!